Penzion Tereza

Jizerské hory

Malý Semerink 1172
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 775 116 612

E-mail: chata-tereza@volny.cz

Web: www.penzion-tereza-janov.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 27
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, směnárna

Penzion Tereza nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou. Nachází se na Malém Semerinku na velmi pěkném a klidném místě v nadmořské výšce cca 680 metrů. Janov nad Nisou se rozkládá na březích říčky Bílá Nisa a je významným rekreačním střediskem pro letní i zimní rekreaci.

V penzionu si mohou hosté vybrat 2, 3, a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pobyt si můžete zpříjemnit posezením v restauraci s barem, nebo ve společenské místnosti s pravou horskou studánkou. Ubytování je vhodné pro rodinné pobyty, lyžařské výcviky, školení, individuální pobyt i s pejskem.

Penzion Tereza  – stravování:

Penzion nabízí ubytování se snídaní, polopenzí, plnou penzí. V rámci polopenze zde podávají snídaně formou švédského stolu a večeře je vždy s polévkou. Vaří tradiční českou kuchyni. V restauraci Vám nabídnou i stálý minutkový jídelníček, točené pivo a široký sortiment nápojů.

Penzion Tereza  – přehled pokojů:

Dvoulůžkový

Standardně vybavený pokoj se sprchou, s vlastním sociálním zařízením.

Počet lůžek: 2, sprcha, ústřední topení

Třílůžkový s přistýlkou

Standardně vybavený pokoj s vlastním sociálním zařízením.

Počet lůžek: 3, sprcha, WC, ústřední topení, vhodný pro domácí zvíře

 Počet přistýlek: 1

Čtyřlůžkový

Počet lůžek: 4, sprcha, WC, ústřední topení, vhodný pro domácí zvíře

Penzion Tereza  – aktivity:

V obci se nachází letní a zimní bobová dráha a New Castle Disco. Na výlet můžete vyrazit do Jablonce nad Nisou, kde je přehrada a bazén nebo do Liberce – Aquapark, ZOO, botanická zahrada, aj. Půjčovna lyžařské výbavy a kol. Ideální terény pro cykloturistiku a pěší výlety.

V blízkosti pensionu se nachází lyžařský areál Severák cca 700 m který nabízí 9 vleků, denní a noční lyžování, snowpark. Dále můžete navštívit zimní lyžařské středisko Bedřichov vzdálené 2 km (dostupné MHD), Tanvaldský Špičák 15 km, Josefův Důl  – 4 km a další.

Fotogalerie