Penzion U Hrocha

Jizerské hory

Horní Maxov 102
46844, Lučany nad Nisou

GSM: +420 602 474 713

E-mail: penzionuhrocha@seznam.cz

Web: www.uhrocha.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 300 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 36
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Počet 2 lůžkových: 3

Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Penzion U Hrocha se nachází v nadmořské výšce 730 m v klidné okrajové části obce Horní Maxov.

Místo je vyhledávanou turistickou oblastí zejména ze strany cykloturistů a v zimě běžkařů, pro které kolem penzionu prochází Jizerská magistrála s více jak 180 km upravených běžeckých tratí. 

Vlastní objekt disponuje více jak 5 000 m² zatravněné plochy, na které je umístěno volně přístupné vybavené dětské hřiště, stolní tenis, zastřešené venkovní posezení s otevřeným ohništěm, udírnou  a letní terasa. V penzionu je denně otevřena stylová restaurace s nekuřáckým salonkem a vyhlášenou domácí kuchyní. 

Penzion je ideálním místem zejména pro pobyt sportovců, rodin s dětmi a škol v přírodě. V zimě je propojen s okolními lyžařským středisky skibusy. 

Koupaliště je od penzionu vzdáleno 3 km v Lučanech nad Nisou. V 7 km vzdáleném Jablonci nad Nisou se nalézá nádherná městská přehrada, krytý bazén s tobogány, tenisová hřiště a další sportovní a kulturní aktivity. S Lučany nad Nisou i s Jabloncem je penzion propojen pravidelnou autobusovou linkou  MHD, která na této trase jezdí každou hodinu a zastávku má 100 m od penzionu. 

Fotogalerie