Penzion Vodárna Bedřichov

Jizerské hory

Bedřichov 290
46812, Bedřichov

GSM: +420 702 174 401

E-mail: recepce@vodarnabedrichov.cz

Web: www.vodarnabedrichov.cz

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 33
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 8
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 2

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, tělocvična, fitness, vnitřní bazen, sauna, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, výtah

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Penzion v areálu Úpravny vody Bedřichov nabízí ubytování, pohostinství i wellness pro všechny věkové kategorie hostů, od rodin s malými dětmi po seniory.

Ubytování

Nabízíme ubytování v osmi dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje – vždy dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a sociálním zařízením.

Stravování a další služby

Penzion je bezbariérový s výtahem do horních pater, vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou. Příjemné posezení nabízí bar přízemí.

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v oploceném areálu a Wi-Fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Wellness

Součástí penzionu je samostatný objekt pro relax a fitness, vybavený bazénem, vířivkou a saunou. Pro cvičení slouží posilovna vybavená moderními cvičebními stroji. Na přání zájemců lze objednat službu maséra.

Firemní akce

Prostory jídelny a přilehlého salonku lze využít pro pořádání slavnostních setkání, obchodních jednání, konferencí, školení a dalších akcí. Místnost s možností zatemnění je vybavená moderní projekční a ozvučovací technikou. Samozřejmostí je zajištění široké nabídky občerstvení, případně ubytování a celodenního stravování.

Svatby

Prostory penzionu lze využít k pořádání svatební hostiny, rodinné nebo společenské akce. Zajistíme pro Vás výzdobu prostor, svatební menu, večerní raut, hudební produkci. Speciální cena ubytování pro svatebčany včetně snídaně. Novomanželům poskytneme ubytování ve svatebním apartmánu.

Catering

Pokud chystáte rodinnou oslavu, firemní setkání nebo přátelské posezení, zajistíme Vám odpovídající pohoštění. Od rautu přes celodenní catering až po velkou svatební hostinu. Pro zájemce z okolí Bedřichova a Jablonce nad Nisou nabízíme balené jídlo podle denní nabídky naší restaurace s dovozem za rozumnou cenu.

Fotogalerie