Prezidentská chata

Jizerské hory

Bedřichov 524
46811, Bedřichov

GSM: +420 604 551 469

E-mail: info@prezidentska.cz

Web: www.prezidentska.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 8

Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Prezidentská je původní roubená stavba, vyhledávaná pro stylové ubytování, krásné okolí, vyhlášenou hospodu a výborné služby. Současní provozovatelé je na Prezidentské nabízejí už 30 let a najdete ji nad Hrabětickými loukami, necelé 2 km od centrálního parkoviště v Bedřichově.

Jako výletníci tu najdete za každého počasí otevřenou restauraci (s výjimkou Vánoc). Na své si přijdou milovníci tradičních jídel, ale i vegetariáni, myslí tu i na děti. Ty zaujmou i netradiční venkovní dětské prvky, největším hřištěm je pro ně ale okolní les, který začíná hned na dveřmi chaty. Posedět lze na zahrádce nebo jen tak odpočívat na louce.

Ubytovaní hosté si tu nejvíce cení okolní přírody a skvělých služeb. Součástí každého pobytu je bohatá snídaně, každý pokoj je jiný, ale všechny jsou příjemně zařízené, vybírat lze z dvoulůžkových až po čtyřlůžkové, některé mají vlastní koupelnou, některé společnou. Od léta 2021 se kapacita Prezidentské vrátila na původních 50 lůžek díky novým dvoulůžkovým pokojům na Vejminku, nové budově, která vyrostla na místě bývalých stájí a garáže.

Všechny pokoje, dostupné termíny i zvláštní nabídky si lze prohlédnout i rezervovat online. Mimo hlavní sezonu Prezidentská často hostí školní kolektivy a pro své akce si ji často vybírají i firmy. Kromě 120 míst v restauraci a na prosklené verandě, mohou hosté využít i salónek, společenskou místnost vybavenou pro školení, saunu a úschovnu kol a lyží. 

Fotogalerie