Turistická ubytovna Janovská sokolovna

Jizerské hory

Janov nad Nisou 504
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 739 057 898

E-mail: janovskaops@seznam.cz

Web: www.janovskaops.net

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 38
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, taneční parket, tělocvična, fitness, hřiště, parkoviště

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Turistická ubytovna Janovská sokolovna nabízí jednoduché ubytování přímo ve sportovním areálu v obci Janov nad Nisou, v regionu Jizerské hory.

Turistická ubytovna je otevřená celoročně, je určená především pro turistické, školní a sportovní pobyty. Areál se nachází v klidném místě u lesa. Nabízí krytou tělocvičnu a venkovní hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, tenis. Je vhodnou základnou i pro lyžaře a cyklisty, poblíž jsou sjezdovky a nástupní místa běžeckých tratí/cyklotras Jizerské magistrály – Bedřichov a Severák.

Pokoje a sociální zařízení jsou nově zrekonstruované, Pokoje jsou vybavené dřevěným nábytkem – postele, noční stolky, skříně. Na všech pokojích (krom dvou a třílůžkového) je vždy jedna palanda. Lůžkoviny jsou zahrnuté v ceně ubytování, hosté si povlékají sami. Sociální zařízení je společné na chodbě, ručníky neposkytujeme. V ubytovně je dále k dispozici společenská místnost a malá kuchyňka s nádobím, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí. Stravování je možné objednat v klubovně v přízemí.

Cena ubytování závisí na počtu nocí, základní cena 210 Kč za osobu/noc se s počtem nocí snižuje: od 20 nocí účtujeme 190 Kč za osobu/noc, od 70 nocí  170 Kč za osobu/noc, od 150 nocí 150 Kč za osobu/noc (150 nocí je např. 30 osob na 5 nocí). K ceně se připočítává rekreační poplatek 15 Kč za dospělého/noc. Tento poplatek neplatí sportovní a pracovní pobyty.  Pobyty na více než 20 nocí mají v ceně zahrnuté také využití sportovišť v areálu Janovské sokolovny.

Fotogalerie