Chata Rychtářka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 101
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 777 131 622

E-mail: info@chata-rychtarka.cz

Web: www.chata-rychtarka.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, zahrada, terasa, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

polopenze

Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v regionu Jizerské hory, byla postavena kolem roku 1750. Nabízí ubytování v centru obce Janov nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov.

Chata Rychtářka – ubytování:

Chata nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. K dispozici je vlastní jídelna, cocktail bar a domácí kuchyně formou polopenze: snídaně – švédské stoly, večeře – výběr ze dvou jídel.

Nabízí rekreaci pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, školení pro firmy, odpočinek a relaxaci pro všechny věkové kategorie. Rádi zde uvítají i vícedenní školní výlety, nebo ozdravné pobyty Mateřinek s možností dohody jiné formy stravování.

Chata Rychtářka – aktivity:

V Janově nad Nisou a okolí dále naleznete běžecké nebo cyklistické tratě Jizerské magistrály. Díky svému položení ve vyšší části Jizerských hor ve výšce 650 m nad mořem, nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům a rodinám s dětmi. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.

Kongresová a incentivní turistika – nabídka

Chata Rychtářka nabízí školící místnost o rozloze 90m2 k uspořádání školení.

Technické vybavení:

Prostory pro akce: školící místnost

Školící místnost – kapacita: 45

Služby: catering, květinová výzdoba

Fotogalerie