Hotel Merkur

Jizerské hory

Anenské náměstí 4340/8
46601, Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 483 312 741
E-mail: recepce@hotelmerkur.cz
Web: www.hotelmerkur.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 567 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 161
Celkový počet pokojů: 79
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 70
Počet 3 lůžkových: 7

Počet apartmá: 2

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, vybavení pro školení, taneční parket, parkoviště, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, trezor, výtah

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Klasifikace

***

Hotel Merkur je největším zařízením svého druhu v Jablonci nad Nisou a díky své poloze je ideálním výchozím místem pro letní i zimní ozdravnou turistiku, obchodní aktivity v regionu, sportovní a kulturní vyžití.

Ubytovací část disponuje 79 světlými a prostornými (dvou a třílůžkovými) pokoji, včetně apartmá a pokoje pro hosty s tělesným postižením ve tříhvězdičkovém standardu. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem v několika jazycích, rádiem a telefonem.

Restaurační služby
Restaurace nabízí v intimní atmosféře široký výběr minutkových specialit a dvou druhů plzeňských piv. Restaurace Merkur je ideální pro stravování skupin. Obě hotelové restaurace nabízejí rozmanitý výběr výborných pokrmů české a světové kuchyně. Pobyt si hosté mohou zpestřit návštěvou solné jeskyně přímo v budově hotelu.

Ostatní služby
Pronajímáme prostory ke společenským akcím či přednáškám vč. audio vybavení, zajištění firemních akcí, zprostředkování sportovního vyžití (vč. zapůjčení sportovního náčiní), zajištění najmutí automobilu či autobusu, obstarání průvodce. Rozvážíme obědy do firem i do domu, zajišťujeme na objednávku catering a mnoho dalšího.

Fotogalerie